Çocuklarımız Önemlidir! , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Çocuklarımız Önemlidir! , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Çocuklarımız Önemlidir!


Yayın Tarihi: 14.07.2018 18:22 Güncellenme Tarihi: 14.07.2018 18:23
Bilgi Paylaşımı
Çocuklarımız Önemlidir!

Çocuklarımız Önemlidir!

Bildiğiniz üzere çocuklarımızın oyun gereksinimini karşılayan en verimli toplumsal kurumlardan biri "anaokulları"dır. 

Peki, anaokullarımız ve veliler, kırtasiye ürünleri tercihinde bu önemi yeteri kadar gösterebiliyor mu? Ürün temin ettiğiniz satış noktalarının bu hassasiyetini hiç merak ettiniz mi?

Fröbel’e göre çocuğa her şey oyunla öğretilebilir. Çocuklarımızın oyun oynadığı ürünlerin sağlıklı olup olmadığına dair bilginiz var mı? Kirtasiyeciamca.com bu endişeye engel olmak için kaliteli ürün seçkisini uygun fiyat seçenekleri ile sunarak siz değerli müşterilerinin gönlünü rahatlatmaktadır. Çünkü çocuklar, gerek ruh, gerek beden bakımından oyun oynamak ihtiyacındadır, ondaki her iki gelişme ancak bu yoldan sağlam olarak sağlanabilir. Oyun sırasında, resim-iş yolu ile edinilen bilgiler de çocukta daha iyi yerleşir. Onun için, çocuğa her şey oyunun canlı havası içinde öğretilmelidir. İşte bu gerekçelerden yola çıkarak parmak boya, kuru boya, suluboya, pastel boya, mum boya, oyun hamuru ve benzeri ürünlerinde kimyasal testlerden başarıyla geçmiş seçkin markaları sizlerle buluşturuyoruz.

Kirtasiyeciamca.com tedariğini sağladığı kırtasiye ürünlerinde özellikle  ürün kalitesine, kimyasal testlerine ve gerekli yeterlilik şartlarını sağlamakta olan malzemelere dikkat eder. Satış sonrası yaşanabilecek herhangi bir sorunda tedariğini sağladığı kırtasiye ürünlerinin üretici ya da ithalatçı firma üzerinden gerekli garantör sorumluluklarını takip ederek müşterilerine bilgi aktarır.

Anaokulu listeleriniz için bilgi@kirtasiyeciamca.com adresinden gerekli bilgi ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, anaokullarımıza kurumsal tedarik hizmetlerini sağlamaktayız. İletişim için bilgi@kirtasiyeciamca.com ile irtibat kurabilirsiniz.

Okul Gereçleri için Tıklayınız!