Yazı Tahtaları ve Panolar Hakkında Bilmeniz Gerekenler , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Yazı Tahtaları ve Panolar Hakkında Bilmeniz Gerekenler , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Kırtasiye Ürünleri Hakkında Merak Ettikleriniz
Yazı Tahtaları ve Panolar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Laminant Yüzey Yazı Tahtaları Hakkında bilmeniz gerekenler;

Panda ürünlerinde, yazı tahtası laminantı 1. sınıf laminant malzemeden üretilmektedir. Beyaz, yeşil ve kara (siyah) renk seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun alternatif ürünleri sunmaktadır. Beyaz yazı tahtalarında Tahta Kalemi olarak bilinen board marker ürünler kullanılmaktadır. Yeşil ve siyah/kara tahtalarda ise tebeşir kullanılmaktadır. İnsan sağlığı için tebeşir kullanımı ise Tozsuz Tebeşir olarak bilinen ürünlerden tercih edilerek sağlanabilir ve bu husus tebeşir kullanımında Alerjik hastalıklara sahip bireyler için çok önemlidir.

Alüminyum çerçeveli ürünlerde kenar profili alüminyum çerçeveden yapılmaktadır. Çerçevenin alt kısmında ise boydan boya kalemliği tamamlayıcı bir unsur bulunmakta olup, dört köşede bulunan köşelerde ise gizli vida yerleri ile duvara kolayca monte edilebilmektedir. Üst kısmında bulunan alüminyum çerçevenin içerisinde ise rahatça hareket edebilen harita askılık yeri mevcuttur. Yeşil ve Siyah yazı tahtalarının yüzeyi en az haftada 1 defa ıslak nemli bir bezle temizlenmelidir. Ayrıca, beyaz yazı tahtaları projeksiyon perdesi olarak da kullanılabilmektedir. Yazı tahtası yüzeyini temizlemek için beyaz yazı tahtalarında kullanılan tahta silgilerini kullanabilirsiniz. Özellikle Panda tahta silgilerinden keçeli ve latex mıknatıslı yazı tahtası silgilerini tavsiye etmekteyiz. 

Çelik Emaye Yüzey Yazı Tahtaları Hakkında bilmeniz gerekenler;

Panda çelik emaye yüzey yazı tahtaları, yüzeyi ithal özel bir ürün olup yüksek teknoloji gerektiren altyapı ile 800C'de çelik üstüne emayenin özel bir uygulama yöntemi ile birleştirilmesiyle hazırlanır.

Çelik Emaye yüzeyler, mat yüzey olup çizilmez ve parlama yapmaz. Beyaz renkte olan ürünler tahta kalemi/board marker ile kullanılabilir. Yeşil ve mavi olanları ise tozsuz tebeşirle kullanılmadılır. Çelik Emaye Yüzey yazı tahtalarında, çerçevenin alt kısmında boydan boya kalemliği tamamlayıcı bir unsur bulunmakta olup, dört köşede bulunan köşelerde ise gizli vida yerleri ile duvara kolayca monte edilebilmektedir. Üst kısmında bulunan alüminyum çerçevenin içerisinde ise rahatça hareket edebilen harita askılık yeri mevcuttur. Yeşil ve Siyah yazı tahtalarının yüzeyi en az haftada 1 defa ıslak nemli bir bezle temizlenmelidir. 

Çelik Emaye Yüzey Yazı Tahtaları, Yazı yazma hatalarına karşı 50 (elli) yıl garantilidir. 

Mantar Pano Hakkında bilmeniz gerekenler;

Panda marka mantar panolar, ihtal doğal mantar yüzeyden üretilmektedir. Mantarın anavatanı olarak bilinen Portekiz'den ithali edilir ve yapay hiç bir madde içermez. Sizin ve Çocuklarınızın Sağlığı için güvenle kullanabilirsiniz. Hijyeniktir ve kansorojen madde içermez. 

Pano çerçevelerinde, alüminyum profil olan ürünler elektro statik boya iye boyanarak dekoratif bir görünüm elde edilebilmektedir. Ayrıca, naturel ham ahşap ve plastik çerçeve olarak da imal edilebilmekte olan panolarda kumaş pano seçeneği de mevcuttur.

Unutmayın; İnsan nisyan ile mesuldur, unutabilir ve söz uçar, yazı kalır...

Kırtasiyeci Amca