Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

Sattığımız tüm ürünler, ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. 
Arızalı ürünümüzü garanti belgesi ve faturası ile birlikte, size en yakın yetkili servise ulaşarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. 
Arızalı ürün tamir veya değişimi bünyemizde yapılmamaktadır. Doğrudan yetkili servise müracaat etmeniz gerekmektedir.

İADE ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve tekrar satılabilirliğini bozmadan aşağıdaki şartlar dahilinde, sebep belirterek iade ve değişim yapabilirsiniz. Aksi taktirde ürün tarafımızca kabul edilmeyecektir.

- İade ve değişim süresi 7 gündür.

- Ürünün faturası, kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

- Ürün kullanılmışsa iade ve değişimi yapılmaz.

- İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir.

Garanti Şartları

Garanti Bilgileri

Ürünlerinizin garantisi var mı ?

Kirtasiyeciamca.com'dan satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi tüketici hakları yasasında bulunan maddeye göre belirlenmiştir. Bu madde içeriğine göre; ithalatçı veya imalatçı firmalar, ithal ettikleri veya ürettikleri sanayi malları için bakanlıkça onaylı garanti belgesi düzenlemek zorundadırlar ve garanti süresi ürünün fatura tarihinden itibaren başlar. 

Kirtasiyeciamca.com’un teknik servisi bulunmamaktadır. Arızalı ürününüzü ürün içeriğinde yer alan garanti belgesi yada kullanım klavuzunda bulabileceğiniz en yakın teknik servise göndermeniz gerekmektedir.

Arızalı ürünü gönderirken iki nüsha faturası ile birlikte, arızanın nedenini belirten bir not göndermeniz arızanın tesbiti konusunda süreci kısaltacaktır.  

Arızalı ürünü garanti kapsamı dışına çıkaran kullanım hataları nelerdir ? 

Elektrik ve kullanıcının kullanımından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması , makinaya ait olmayan aksesuar takılması yada kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi), garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.