Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Kırtasiyeci Amca - Kırtasiye'ye dair ne varsa! , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Yardım

 1. Sitenize üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
  Evet, yapabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünleri “sepete ekle” dedikten sonra “alışverişi tamamla” diyerek işleminizi tamamlamak üzere yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada “üye ol” ya da “giriş yap” seçeneklerinin alt kısmında “ÜYE OLMADAN DEVAM ET” seçeneğini göreceksiniz, o seçeneğe tıklayarak alışverişinizi yönlendirildiğiniz sayfada 4 (dört) adımda tamamlayabileceğiniz bir alan karşınıza gelecek.  İlgili alanlarda işlemlerinizi gerçekleştirerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   
 2. Sitenizden alışveriş yapmak istiyorum ama farklı renkler var, istediğim rengi nasıl belirtebilirim?
  “Alışveriş tamamla”
  dedikten sonra gelen ekranda ürün rengi belirtebileceğiniz ek alanlar göreceksiniz, bahsi geçen alanlara renk veya model belirtebilirsiniz. Ek alanlar bölümünü göremediğiniz takdirde bilgi@kirtasiyeciamca.com adresine mail atarak talebinizi belirtebilirsiniz ya da sayfamızda bulunan iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

   
 3. Sitenizden alışveriş yaptık fakat kargo tutarını kim ödeyecek?
  99 TL’ye kadar alışverişlerinizde kargo tutarı alıcıya aittir. 99 TL üzeri alımlarda ise kirtasiyeciamca.com olarak kargo ücreti tarafımızca ödenmektedir.

   
 4. Sitenizde bulunan ürünler stoklarınızda mevcut mu? Yoksa sipariş verdikten sonra mı tedarik sağlıyorsunuz?
  kirtasiyeciamca.com olarak sitemizde bulunan bütün ürünler perakende mağazamızda yapılan satışların anlık olarak yansıtılmasıyla stok durumu güncellenerek takip edilmektedir. 10 dakikalık aralıklarla stok güncellemesi yapılarak devam eden satış esnasında yaşanabilecek problemler hariç %95 oranıyla sitemizde bulunan ürünlerin stokları güncel ve tedarik edilebilmektedir.

   
 5. Anaokulu ihtiyaç listemizde bulunan ürünleri tek bir mağazadan almak istiyorum, bir sürü mağazaya gitmek istemiyorum. Kırtasiye ihtiyaç listemizi sizden alabilir miyiz?
  Evet, kırtasiye ürünlerinde sitemizde mevcut olmayan ürünler perakende mağazamızda yer almaktadır. Anaokulu ve ya diğer okul listelerinde seçkin marka ve ürün gruplarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Yapmanız gereken elinizdeki mevcut listeyi tarafımıza ulaştırmak.

   
 6. Sitenizde göremediğimiz fakat tedariğini sağlayabildiğiniz ürünler var mı?
  Kırtasiye ile ilgili her ihtiyacınıza dönük ürün tedariği sağlayabilmekteyiz. Lütfen bilgi@kirtasiyeciamca.com adresi ya da 0212 248 54 24 numaralı telefondan iletişim kurun.

   
 7. Şirketimizin kurumsal tedarik ihtiyacı söz konusu, kurumsal tedarik hizmeti veriyor musunuz?
  Kurumsal tedarik işleminiz için doruk@dorukkirtasiye.com.tr  ile iletişim kurabilirsiniz.

   
 8. Baskı hizmeti veriyor musunuz?
  A5-A4-A3-B4 ebatlarında siyah/beyaz ya da renkli baskı, spiral vs. baskı hizmeti vermekteyiz. Baskı hizmetlerinde daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

   
 9. Sormak istediğiniz diğer sorular için bilgi@kirtasiyeciamca.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Kırtasiyeci Amca, kolayca bir muhataba ulaşabileceğiniz ve sanal ortamda alışveriş yapmanın en temel problemli alanı "nasıl güveneceğim? sorusuna gönül rahatlığıyla çözüm üretmek için burada. "Güven" problemi yaşamadan alışveriş yapmak için bizi tercih edebilirsiniz.

kirtasiyeciamca.com e ticaret sitesi kırtasiye sektöründe lider ve güvenilir markaları siz değerli kullanıcılarla buluşturmayı, en uygun fiyat ve zamanında tarafınıza ulaştırarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeyi misyon edinmiştir.

kirtasiyeciamca.com "Sorun yaşama"nın hayatın en temel kuralı olduğunu bilen ve mümkün olduğunca sizleri "sorun"lardan uzaklaştırmayı, kullandığınız ürünlerin kaliteli ve sağlıklı olmasını, herhangi bir sorunla karşılaşmadan ya da bir sorun yaşandığında çözüm üreterek sürdürülebilir bir mekanizma oluşturmayı, sanal ortamda gerçek bir alış-veriş imkanı sunmayı hedefledi. 

Bu hedefi doğrultusunda kaliteli ve ihtiyacı önemseyen ürün seçkisi ile hizmete başladı.

Kırtasiye ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için sanal ortamda güvenebileceğiniz bir kırtasiyeci amca'nız olduğunu bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla,